استقبال از هیات ورزشی ایران در فرود گاه سائوپائولو+مسابقات ایران

 تعدادی  از بزرگواران ایرانیان برزیل  جهت استقبال از هیات ورزشی جمهوری اسلامی ایران  روز پنجشنبه 4 اگوست در  فرودگاه گوارولیوس  حاضر شدند.
با تشکر از تمامی این عزیزان

جدول رقابتهای ایران

(زمان به وقت تهران درج شده است)

شنبه 16 مرداد 

مراسم افتتاحیه : ساعت 3:30 بامداد 

تیراندازی ، تفنگ بادی 10 متر زنان : الهه احمدی و نجمه خدمتی

دور نخست تنیس روی میز : نوشاد و نیما عالمیان  ندا شهسواری 

قایقرانی- رویینگ انفرادی : مهسا جاور

دوچرخه سواری ، استقامت جاده  تیمی : قادر میزبانی ، آروین معظمی گودرزی و میرصمد پور سیدی

یکشنبه 17 مرداد

جودو وزن 66 کیلوگرم : علیرضا خجسته فر

تیراندازی ، تپانچه بادی 10 متر زنان : گلنوش سبقت الهی

بوکس وزن 81- کیلوگرم : احسان روزبهانی

دور دوم تنیس روی میز : نوشاد و نیما عالمیان ،  ندا شهسواری 

دوشنبه 18 مرداد

والیبال  ایران- آرژانتین ، ساعت 6 صبح 

تیروکمان : زهرانعمتی 

تیراندازی ، تفنگ 10 متر بادی مردان : پوریا نوروزیان

سه شنبه 19 مرداد

تیراندازی ، تپانچه 25 متر زنان : گلنوش سبقت الهی

جودو وزن 81 – کیلوگرم : سعید ملایی

شنا 200 متر قورباغه : آریا نسیمی شاد

چهارشنبه 20 مرداد 

والیبال لهستان – ایران ، ساعت 35 دقیقه بامداد 

دوچرخه سواری تایم تریل : آروین معظمی گودرزی 

شمشیربازی سابر : علی پاکدامن و مجتبی عابدینی

پنجشنبه 21 مرداد 

والیبال ایران- کوبا ، ساعت 17

تیراندازی  تفنگ 10 متر سه وضعیت زنان : مه لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی

جودو وزن 100- کیلوگرم : جواد محجوب

شمشیربازی سابر : علی پاکدامن و مجتبی عابدینی

جمعه 22 مرداد 

دوومیدانی ، پرتاب دیسک : احسان حدادی  و محمود صمیمی

دوومیدانی ، پرتاب وزنه زنان : لیلا رجبی

دوومیدانی ، پیاده روی 20 کیلومتر مردان : حمید زورآوند

شنبه 23 مرداد 

والیبال  ایران – مصر: ساعت 17 

وزنه برداری دسته 85 کیلوگرم : کیانوش رستمی

دوومیدانی ، پرش طول : محمد ارزنده

دوومیدانی ، دو 100 متر : حسن تفتیان و رضا قاسمی

دوومیدانی ، پرتاب دیسک : احسان حدادی  و محمود صمیمی

یکشنبه 24 مرداد 

وزنه برداری دسته 94 کیلوگرم : سهراب مرادی و علی هاشمی

دوومیدانی ، دو 100 متر : حسن تفتیان و رضا قاسمی

تیراندازی تفنگ سه وضعیت مردان : پوریا نوروزیان

کشتی فرنگی 59 کیلوگرم : حمید سوریان 

کشتی فرنگی 75 کیلوگرم : سعید عبدولی  

دوشنبه 25 مرداد 

والیبال ایران – روسیه : ساعت 22:30

کشتی فرنگی 85 کیلوگرم : حبیب اله اخلاقی

کشتی فرنگی 130 کیلوگرم : بشیر باباجان زاده

سه شنبه 26 مرداد 

وزنه برداری دسته 105 کیلوگرم :  محمدرضا براری

کشتی فرنگی 66 کیلوگرم : امید نوروزی 

کشتی فرنگی 98 کیلوگرم : قاسم رضایی

چهارشنبه 27 مرداد 

وزنه برداری دسته 105+کیلوگرم : بهداد سلیمی

تکواندو وزن 58- کیلوگرم : فرزان عاشورزاده 

دوومیدانی  پرتاب چکش : کاوه موسوی و پژمان قلعه نویی

قایقرانی کانو انفرادی 200 متر : عادل مجللی

والیبال : مرحله یک چهارم نهایی

پنجشنبه 28 مرداد 

تیراندازی تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان : نجمه خدمتی

تکواندو وزن 58-کیلوگرم : فرزان عاشورزاده

تکواندو وزن 57- کیلوگرم زنان : کیمیا علیزاده

جمعه 29 مرداد 

کشتی آزاد وزن 57 کیلوگرم : حسن رحیمی 

کشتی آزاد وزن 74 کیلوگرم : حسن یزدانی

تکواندو وزن 80- کیلوگرم : مهدی خدابخشی

تکواندو وزن 57- کیلوگرم زنان : کیمیا علیزاده

والیبال : نیمه نهایی 

شنبه 30 مرداد 

تکواندو وزن 80- کیلوگرم : مهدی خدابخشی 

تکواندو  وزن 80+ کیلوگرم : سجاد مردانی 

کشتی آزاد وزن 86 کیلوگرم : علیرضا کریمی 

کشتی آزاد وزن 125 کیلوگرم : کمیل قاسمی

یکشنبه 31 مرداد 

تکواندو  وزن 80+ کیلوگرم : سجاد مردانی 

کشتی آزاد وزن 65 کیلوگرم : میثم نصیری 

کشتی آزاد وزن 97 کیلوگرم : رضا یزدانی

دوومیدانی ، دو ماراتن : محمد جعفر مرادی 

والیبال : دیدارهای رده بندی و نهایی

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد

*



Click Here