معجزه در دهکده فاطیمای کشور پرتغال در سال 1917+ ملاقات یکی از علمای شیعه با تنها شاهد

معجزه را عملی می دانند که خارق عادت باشد. عادات را بشکافد – آنچه که بتعریفی فرا تر از توان و تحلیل بشر دیروز و امروز و فرداست…دستکاری در عالم از بعدی دیگر:  معجزه چیست منبع سایت حوزه .معجزه فاطیما  که در کشور پرتغال رخ داد ، در کشور برزیل نیز شناخته شده است. بانوی فاطیما نماد حضرت مریم س است…سالها پیش فیلمی توسط موسسه الزهرا در ایران  پخش شد که معجزه را به حضرت زهرا س منسوب نمود..این حرکت اعتراض واتیکان را در بر داشت…برخی هم گفتند که یوفو ها بوده اند..

یکی از معروفترین معجزات کلیسای کاتلیک در قرن اخیر ماجرای روئیت یک بانوی نورانی در دهکده ای بنام  فاطیما در کشور پرتغال است .این ماجرا در سال 1917 رخ داد و سه کودک و جمع کثیری از مردم شاهد آن بودند. شاید معدود معجزاتی است که 70 هزار نفر آنرا تایید کرده اند….لوسیا آخرین بازمانده از آن سه کودک در سال  2005 فوت کرد..وی پیشگوییهای معروفی نیز نموده است:

در برابر دیدگان متحیر هفتاد هزار نفر در منطقه کوا دا ایرای فاطیما ابرهای سیاه کنار رقته و قرص خورشید همچون سکه نقره ای گرفته ظاهر شد و شروع به ارتعاشات غیر عادی و رقصیدن کرد و بعد مثل اینکه بخواهد خودش را بر سر جمعیت فرو افکند چند بار به زمین نزدیک و دوباره بالا رفت هفتاد هزار نفر معجزه فاطیما را به عینه دیدند .

به او ، اسمِ « بانوی تسبیح » را دادند قسمتی از فیلم مرتبط به معجزه در یوتیوب

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد

*Click Here