ملاقات دو تن از اساتید دانشگاه های برزیل در مرکز اسلامی

 دکتر سرجیو در حال حاضر صاحب انتشارات عطار برزیل است

سرجیو  از فعالین سیاسی در دوران حکومت نظامیان برزیل بوده است  و مدتی استاد دانشگاه مذهبی پوک بوده است از سی سال پیش با علاقه شخصی متوجه فرهنگ عرفای ایرانی شده و تا کنون 15 کتاب در این حوزه ترجمه نموده است ترجمه ها از فرانسه به پرتغالی صورت گرفته است و کتبی از جمله گلستان و بهارستان جامی منطق الطیر عطار و … از جمله کارهای او بوده است…بسیار شیفته نهج شیعه و عرفای بنام ایرانی است…کتب محمد ص و مخزن الاسرار  و ….از سایر کتب ترجمه شده اوست

دکتر مالکوم که استاد تاریخ در دانشگاه اوسپ و کامپیناس است و سفرهای تحقیقاتی برای انجام تز خود به ایران داشته است…وی به دعوت جامعه المصطفی قم نیز به ایران رفته است….

وی از خاطرات خوب خود در ایران و شهر قم گفت …و گفت چیزهایی دیده است که برایش باورنکردنی بوده  و خلاصه شیفته اخلاق ایرانیان شده است…اومصاحبه های زیادی با علمای سیاسی و مذهبی و فرهنگی در ایران نموده است…

در حوزه های علمیه کوچه پس کوپه های قم و حتی مجالس مداحی و سینه زنی حاضر  شده است…. و از شانس بدش در قم  چند ساعتی هم بازداشت شده است…گویا ماجرا این بوده که پس از سر و صداهای انتخابات ناغافل داشته از یک تجمع توی قم عکس می گرفته که بازداشت می شه و شانس می آورد که شهروند کشور دوست و برادر برزیل بوده و نیز دعوت رسمی شده بوده… البته مختصر ارشادی هم شده بود!

به حرکتهای اخیر شبکه رسانه ای برزیل علیه مسلمانان وایران اشاره شد… دروغهای و سیاه نماییهای آنها تقبیح شد…

با تشکر از سرکار خانم فرخ نیا استاد دانشگاه برازیلیا بواسطه همکاری های بیدریغشان

3 Comments on ملاقات دو تن از اساتید دانشگاه های برزیل در مرکز اسلامی

  1. Fairly! This was a very amazing publish. Thanks on your offered info.

  2. Hello , I do think that is a superb website. I stumbled on it on Yahoo , i’ll arrive back again when once again. Income and flexibility could be the greatest strategy to adjust, may possibly you be prosperous and support others.

  3. Saved being a favored, I genuinely like your web site!

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد

*Click Here