مظلوم اسلام!

اسلامی که بدست وهابیت منحرف و دوره دیده های سیا برای جنگ با کفارسرخ و مقابله با انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت  و تفکرات احمقانه ابن تیمیه ها و محمد بن وهاب ها مبنای آن بود ،روزگاری وحشتناک برای ایتام محمد ص  رقم زده است…..

کار بجائی رسیده که حتی جنایت یک بیمار اسکیزوفرنیائی و کشتار 12 کودک خردسال را هم می توان به عنوان فعالیتهای مسلمانان تروریست مطرح کرد …..قاطبه برزیلیها غرق در فوتبال و اتانل و سکسند و از تحولات بین الملل چیزی نمی دانند…لولا داسیلوا بازی بین المللی را شروع کرد…..و چتر رسانه ای دنیا و بطبع برزیل آنقدر لغات تروریسم و اسلام را با هم  و با ترادف تکرارکرده  که این جنایت غیر انسانی یک بیمار را هم می توانند به عنوان عملی ناشی از تروریسم اسلامی در ذهن مردم  برزیل غالب کنند… متاسفانه  مبلغین وهابی هم بیشتر فکر نمایش آمار صعودی مستبصرین هستند وفیلترینگ مشخص ندارند و در تبلیغاتشان کم نیست مواردی که بن لادن ها و ضرغاوی ها و صدام ها تکریم شوند…

اللهم إنًا نشكو إليك فقد نبينا صلواتك عليه وآله ، وغيبة ولينا ، وكثرة عدونا ،
وقلة عددنا ، وشدة الفتن بنا ، وتظاهر الزمان علينا فصل على محمد وآله ،
وأعنا على ذلك بفتح منك تعجله ، وبضر تكشفه ، وبنصر تعزه ، وسلطان حق
تظهره ، ورحمة منك تجللناها ، وعافية من تلبسناها ، برحمتك يا أرحم الراحمين
وصل الله على محمد وآل محمد

 

 
 
 

 

1 نظر on مظلوم اسلام!

  1. I would like to thnkx with the efforts you might have place in composing this web site. I’m hoping the same high-grade web site publish from you in the upcoming as well. In fact your creative producing abilities has inspired me to obtain my own website now. Truly the running a blog is spreading its wings quickly. Your write up is really a very good example of it.

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد

*Click Here